Archiwum maj 2017


maj 18 2017 Niepewnosc
Komentarze: 0

To juz dzisiaj koniec matur !!!!!!

Teraz mozemy wszystko. Juz dlugo planowalam co bede robic po szkole, ale teraz gdy do tego doszlo, moje plany legly w gruzach. Ciagle mam watpliwosci czy aby napewno dobrze postepuje, i ciagle robie to czego oczekuja odemnie inni. Mialam juz swoj plan na przyszlosc a ostatnimi czasy ktosc ciagle podwaza moje decyzje, krytykuje ze on by tak nie zrobil. I jak ja mam zyc, jesli mam coraz to wiecej niepewnosci za kazdym razem gdy rozmawiam o tym co dalej.

Piosenka: "Like a stone"-Audioslave

Film:"Dzien Świra"

maj 15 2017 krzysiu powiedz mi jak mam zyc !
Komentarze: 0

no niech ktos mi to powie!! jak mam zyc??? co robic??

te pytania strszanie mnie ostatnio przesladuja. jeszcze te stresy zwiazane z matura,a ostatnia dopeiro w czwatek w dodatku ta najgorsza!!! jak nie padne na zawał to sie zdziwie naprawde.

piosenka :"Laugh i nearly died"- Roling Stones

film:"Moulin Rouge"(2001)

kocham musicale <3

jak wy radzicie sobie ze stresem? bo ja wgl sobie z nim nie radze, zatyka mnie, wszystko wylatuje mi z głowy,a potem te matury wygladaja jak wygladaja. koszmar, ja sie chyba zabije, jak tam można zmascić te matury? no tylko ja to umie. odkryłam własnie swój talent.

no dobra stało sie, nic juz na to nie poradze. jutro jest nowy dzien i trzeba sie z tego cieszyc !!

maj 10 2017 matura !!!
Komentarze: 0

Hej, wiecie jaki jest najgorszy okres w zyciu? Dla mnie to okres matur, poważnie niby kończymy szkołe, wybiera studia , jesteśmy dorośli , ale tak naprawdę czy jeśteśmy przygotowani na dorosłe życie? Ja osobiście nie jestem , jedynie co to jestem narazie przerażona.Najgorsze w tym wszystkim jest to że nie mam z kim o tym pogadać. Wszyscy moi znajomi wybierają się na studia ,a ja nie chce na nie iść, bo po prostu nie wiem co chce w życiu robic. Nie chce teraz wybierać na ''szybciora'', pierwszego lepszego kierunku.Mam wrażenie,że mają mnie za jakąś gorszą od siebie.Czy jestem gorsza od innych tylko, dlatego że nie chce iść na studia? Najśmieszniejsze jest to, że ludzie naprawdę tak uważają.To jest naprawdę niedożeczne.A na studia pójdę kiedy będę pewna co chcę robić !!!!

Piosenka na dziś : Pearl Jam - Black <3

Ostatni film:Wyspa tajemnic (2010)

A tak wgl to jak poszły wam matury? Mi najlepiej poszedł angielski. Najbardziej boję się polskiego ustnego (koszmar)!!!!